Idź do treści

Sterowania do pras krawędziowych i gilotyn CNC

Od wielu lat pracujemy z urządzeniami numerycznymi, które serwisujemy i naprawiamy. Na podstawie doświadczeń z nimi związanych oferujemy klientom sterowanie CNC, które jest stworzone od podstaw przez naszą firmę. Samodzielnie zaprojektowaliśmy w nim wszystko - zarówno układ elektroniczny, jak i oprogramowanie. Tworząc je, braliśmy pod uwagę trzy najważniejsze czynniki: łatwość obsługi, cenę i dostępność.

Jak to jest zrobione?

Wieloprocesowa architektura i zaawansowane algorytmy stworzonego przez nas kontrolera nie wykluczają tego, że sterowanie CNC jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze. Znacznie skraca to czas pracy przy nim i przyśpiesza działanie firmy, a operatorzy wdrożą się w obsługę tego urządzenia nawet w ciągu 10 minut. Dzieje się to dzięki zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania, które z biegiem lat wyposażono w różnorodne funkcje.

Skąd bierzemy części?

Produkcja wszystkich elementów naszych kontrolerów odbywa się w Polsce. Oznacza to, że do realizacji zamówienia nie trzeba doliczać czasu potrzebnego na dostarczenie elementów spoza granic naszego kraju. Produkując niezbędne do sterowania CNC elementy w Polsce, wspieramy także rozwój naszej gospodarki. Dodatkowo w ten sposób mamy możliwość kontroli, czy każda część naszego urządzenia powstaje w odpowiedni sposób.

Propozycja wymiany

Warto rozważyć dostępną na naszej stronie ofertę wymiany starego sterowania CNC na nowe w cenie naprawy uszkodzeń systemu. Podejmujemy się pełnej przebudowy kontrolera w różnych urządzeniach, na przykład w prasie krawędziowej. Inną opcją jest udzielenie rabatu, gdy stwierdzimy, że stare oprogramowanie nadaje się do dalszego użytkowania po naprawie, której również się podejmujemy.

Dostępne od zaraz

Oprócz łatwości w obsłudze i atrakcyjnych cen dużą zaletą naszego sterowania CNC jest jego natychmiastowa dostępność. Największy wpływ na nią ma fakt, że korzystamy z części, które samodzielnie produkujemy w Polsce, co eliminuje czas sprowadzenia ich z innych sklepów. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z produktu niemal od razu.

Do jakich maszyn oferujemy sterowanie CNC?

Zależy nam na tym, aby móc zaspokoić potrzeby wszystkich klientów, dlatego nieustannie poszerzamy listę maszyn, do których pasuje nasze sterowanie. W związku z tym nasze oprogramowanie pasuje właściwie do każdego rodzaju maszyn pochodzących od producentów działających w tej branży, takich jak firmy Beckhoff, Trumpf oraz Siemens. Co więcej w przypadku klientów, którzy posiadają nietypowe maszyny możemy również stworzyć specjalne oprogramowanie do danego urządzenia. Dzięki takim rozwiązaniom nasze produkty są niezwykle uniwersalne i odpowiadają na potrzeby naszych klientów.


___________________


Sterowanie CNC (kontroler), które prezentujemy, jest całkowicie naszym produktem,
zarówno układ elektroniczny - hardware, jak i oprogramowanie - software.

Pasuje do pras krawędziowych oraz gilotyn CNC wszystkich typów i wszystkich producentów.


___________________Wieloletnie
doświadczenie w serwisowaniu i naprawie maszyn różnych producentów pozwoliło nam doskonale poznać wady i zalety kontrolerów obecnych na rynku.

W
ykorzystaliśmy tę wiedzę, aby zbudować najnowocześniejsze sterowanie, które ma same zalety, właczając w to:

  • natychmiastową dostępność
  • cenę
  • oraz prostotę obsługi, pomimo wieloprocesorowej architektury i bardzo zaawansowanych algorytmów oprogramowania.Aby łatwiej się o tym przekonać, zapraszamy do skorzystania z
promocji na wymianę sterowania.
Sami produkujemy w Polsce wszystkie elementy sterowania potrzebne do pracy maszyny.Na zdjęciu poniżej przykład pełnej przebudowy szafy sterowniczej w prasie
krawędziowej, gdzie wszystkie elementy sterowania są naszej produkcjiStrona główna | Sterowania | Zastosowanie | Serwis maszyn | Podzespoly | O nas | Kontakt | Po pracy | Mapa witryny
EPCenter Lechitów 6 Wrocław woj.dolnośląskie tel.727496423 NIP: 8982145306


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
UA-37453840-1